Taby dla początkujących

NAUCZĘ CIĘ GRAĆ NA HARMONIJCE
KROK PO KROKU
Od prostych piosenek, aż po płynną grę oraz improwizację.
(Teraz z kodem: TABY10 otrzymasz 10% zniżki) Zaczynamy?

Łatwe taby dla tych którzy dopiero zaczynają przygodę z harmonijką ustną. Jeśli jesteś początkującym i chcesz szybko nauczyć się zagrać kilka fajnych i popularnych piosenek na keyboard, to przygotowaliśmy dla Ciebie listę piosenek, które są przygotowane specjalnie dla osób takich jak ty.

Jeśli nauczysz się jak zagrać te utwory, poczynisz znaczne postępy w swojej nauce gry na harmonijce.

Pierwsze kilka utworów to „must have”, uważamy, że każdy kto gra na harmonijce powinien zagrać takie piosenki jak te wymienione na początku. Dalej przygotowaliśmy linki do kliku piosenek, które również są łatwe do zagrania dla początkującej osoby, jednak mogą być troszkę trudniejsze. Jednak po chwili ćwiczeń z pewnością uda Ci się je zagrać. Wybierz jedną z tych łatwych piosenek i zacznij grę!

Mam chusteczkę haftowaną

Panie Janie

Wlazł kotek na płotek

Sto lat

Happy birthday

i troszkę trudniejsze:

W murowanej piwnicy

Anioł pasterzom mówił

Barka

Czarny chleb i czarna kawa

muzyka z filmu „czterej pancerni i pies”

książka o harmonijceKategorie
Kanał youtube
Chcesz więcej piosenek? Dlaczego powstała ta strona?

Naszym celem jest uczynienie harmonijki bardziej popularnym instrumentem. Jeśli już na niej grasz, z pewnością przekonałeś się także, że mimo jego prostoty brzmi bardzo ciekawie. Dobra gra nie jest jednak łatwa bez odpowiednich materiałów. Dlatego, udostępniamy Ci zupełnie za darmo tabulaturę do nauki, która pozwoli Ci zagrać dowolny utwór z naszej strony w bardzo szybkim czasie. Stale także staramy się zwiększać zasoby piosenek na naszej stronie. Jeśli podoba Ci się to, co robimy, a także chcesz by projekt się rozwijał i na stronie pojawiało się więcej piosenek możesz dać nam o tym znać przez polubienie naszej strony na facebook: Harmonica tabs (to nasza międzynarodowa strona, ponieważ niadawno uruchomiliśmy także stronę z tabami po angielsku: harmonica-tabs.com ). Jeśli masz jakieś sugestie/pytania/propozycje zawsze możesz napisać na: [email protected] 🙂 Miłej nauki 🙂