PDF / KSIĄŻKA / ŚPIEWNIK – taby na harmonijke

NAUCZĘ CIĘ GRAĆ NA HARMONIJCE
KROK PO KROKU
Od prostych piosenek, aż po płynną grę oraz improwizację.
(Teraz z kodem: TABY10 otrzymasz 10% zniżki) Zaczynamy?

Cześć! Jeśli chciałbyś wprowadzić swoją grę na następny poziom, to przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny PDF. Zawiera on tabulaturę do najpopularniejszych piosenek. Zarówno najpopularniejszych ogólnie, jak i popularnych głównie w świecie harmonijkowym.W każdej chwili możesz wypisać się z listy.


Po zapisie do newslettera otrzymasz plik PDF który możesz pobrać, a następnie wydrukować w formie śpiewnika. Z pewnością przyda się w wielu okazjach. Mamy nadzieję, że z naszą mini książka nauka gry na harmonijce stanie się łatwiejsza, przyjemniejsza a także szybsza!

 

książka o harmonijceKategorie
Kanał youtube
Chcesz więcej piosenek? Dlaczego powstała ta strona?

Naszym celem jest uczynienie harmonijki bardziej popularnym instrumentem. Jeśli już na niej grasz, z pewnością przekonałeś się także, że mimo jego prostoty brzmi bardzo ciekawie. Dobra gra nie jest jednak łatwa bez odpowiednich materiałów. Dlatego, udostępniamy Ci zupełnie za darmo tabulaturę do nauki, która pozwoli Ci zagrać dowolny utwór z naszej strony w bardzo szybkim czasie. Stale także staramy się zwiększać zasoby piosenek na naszej stronie. Jeśli podoba Ci się to, co robimy, a także chcesz by projekt się rozwijał i na stronie pojawiało się więcej piosenek możesz dać nam o tym znać przez polubienie naszej strony na facebook: Harmonica tabs (to nasza międzynarodowa strona, ponieważ niadawno uruchomiliśmy także stronę z tabami po angielsku: harmonica-tabs.com ). Jeśli masz jakieś sugestie/pytania/propozycje zawsze możesz napisać na: [email protected] 🙂 Miłej nauki 🙂